Subscribe to RSS feed

KURZY ERC/ČRR

CARDIOPULMONARY RESUSCITATION (CPR/AED) PROVIDER

ADVANCED LIFE SUPPORT (ALS) PROVIDER

EUROPEAN PAEDIATRIC ADVANCED LIFE SUPPORT (EPALS) PROVIDER

GENERIC INSTRUCTOR COURSE (GIC)

EDUCATOR MASTERCLASS (EMC)


REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Hi Marek & Anatolij, I just wanted to say thank you very much for such a good time in Prague with you both. The courses were excellent and the calibre of candidates amazing. You were excellent hosts and the venue, food and hospitality was outstanding.

Jenny Pascoe
Resuscitation Officer
Bristol NHS Foundation Trust

_

Thanks once again for your hospitality during the recent ALS & GIC courses in Prague.
I really enjoyed meeting you and the rest of the faculty.  The courses were very well organised and the candidates so enthusiastic, compared to their British counterparts!

Alan Winterman
Resuscitation Service Manager
Great Western Hospitals NHS Foundation Trust

_

Vážení kolegové, sice s odstupem, ale o to cíleněji bych chtěl všem organizátorům kurzu vyjádřit obrovské poděkování a obdiv nad úsilím a množstvím práce, které jste museli do přípravy a vlastního provedení kurzu investovat. Během vlastní akce jsem hovořil s mnoha účastníky a všichni bez rozdílu oboru či profese shodně kurz hodnotili jako mimořádně pozitivní zkušenost…

MUDr. Roman Gřegoř
Územní středisko záchranné služby Moravskoslezského kraje
ředitel


Thank you for inviting me to last weeks course. It was good to see you and meet all the other instructors. Thank you all for making me so welcome. You must have worked so hard before the course to get everything in place. I thought the course ran very smoothly.

Helen Flower
University Hospitals Bristol Education Centre
Resuscitation Officer


Dobré pokurzové ráno Marku a Toljo, zažil jsem perfektní kurz, skvěle organizovaný bez jediné nepřesnosti. Splnil všechna má očekávání. Věřte, že si uvědomuji, kolik Vaší práce je za tímto úspěchem a kolik úsilí hladký průběh akce vyžadoval. Děkuji! Jste profesionálové. Co bylo slíbeno, bylo splněno. Máte můj souhlas a obdiv. Své kladné hodnocení pošlu i do Spojené akreditační komise s návrhem, aby se akreditační orgány při posuzování kvality péče v jednotlivých nemocnicích nezabývaly stále jen dokumentací, ale navrhnu zavést požadavek na školení ALS lékařů těchto “akreditovaných” zařízení. Školení KPR v nemocnicích je mnohdy vnímáno pouze formálně a jeho efektivita může být diskutabilní. Přesný management a vedení týmů léty propracované v postupech ALS je to pravé, co zvedá kvalitu péče. Poděkování patří i všem lektorům. Považuji tento víkend za dokonale strávený čas ve společnosti motivovaných a velmi vzdělaných profesionálů. Ať se daří a těším se na další setkávání.

MUDr. Petr Kolouch, MBA
Fakultní nemocnice v Motole
náměstek ředitele pro kvalitu a organizaci


Marek, I wanted to thank you (and Jose, Anatoli and Csaba) for the opportunity of joining you in Prague for your courses, I thoroughly enjoyed myself, and found the whole experience rewarding. I also met some fantastic people with whom I hope I have the pleasure of seeing again.

Dan Higgins
Senior Charge Nurse Critical Care, United Kingdom


I would like to congratulate you on a very successful course!

Dr Chris Gaucci
Mater Dei Hospital, University of Malta


Musím ještě jednou poděkovat za skvělý kurz ALS. Jistě to byla obrovská a náročná práce to vše zajistit a zařídit. Je to obdivuhodné.
Kurz byl velice přínosný, naučili jsme se v poměrně krátké době velmi užitečné a hlavně praktické postupy. Líbila se mi i trochu jiná taktika ve stylu organizace práce a medicínského uvažování. Škoda jen, že nebylo více času. Rovněž jsme všichni oceňovali vysoce profesionální a přitom lidský přístup všech českých i zahraničních instruktorů. Takže ještě jednou díky moc za vše!

MUDr. Naďa Pavlíčková
Nemocnice České Budějovice, a. s.
Anesteziologicko-resuscitační oddělení


Thank you very much that I could take part in your fantastic course in Prague. It was a great honour for me. You have done an anormous job. Congratulation. I wish you more courses like that one. Pozdrawiam!

Dr Tomasz Nikodemski
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Consultant anaesthetist


Kurz byl opravdu super zážitek. Výborní lidé, příjemná atmosféra a perfektní utřídění si toho, co člověk více méně zná. Jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit.

MUDr. Lukáš Balcárek
6. polní nemocnice Armády České republiky


Great and very intensive course! Good work, Anatolij, Marek, Jose and others! Cannot wait till December.

MUDr. Jana Djakow
Fakultní nemocnice v Motole
Pediatrická klinika


Dear Marek, Anatolj, Jose, David, Radek, Petra and Lenka, thank you so much for the opportunity to come to Prague, I had the most wonderful time!

Dr Elizabeth M. Norris, MB, ChB, DRCOG, MRCGP, MMED, FAcadMED
Bailiwick of Guernsey (Channel Islands)


Ahoj Toljo! MOC děkuju za proběhlý kurz, bylo to opravdu strašně fajn. Díky všem instruktorům, kteři byli skvělí a hlavně moc děkuju Tobě a Markovi Uhlířovi. Museli jste s tím mít opravdu strašně moc práce a přesto jste to prešli s ohromnou skromností… Kurz se vám fakt povedl!

MUDr. Marek Dvořák
Pardubická krajská nemocnice, a. s., Interní oddělení;
Fakultní nemocnice v Motole, Oddělení urgentního příjmu pro dospělé


Certifikát je jen třešnička na dortu. Kdyby nebyl a kdyby nedopadlo to stipendium, i tak bych nelitoval. Byla to fantastická zkušenost. Lektoři byli naprosto profesionální, náplň kurzu a tematické uspořádání modelových situací a přednášek perfektní. Chtěl bych touto cestou všem organizátorům a školitelům co nejupřímněji poděkovat, a jistě nejen za svou osobu. Velice si vážím toho, že právě Vaší zásluhou existuje možnost se tohoto projektu v rámci ČR zúčastnit.

MUDr. Radek Válek
Oblastní nemocnice Jičín, a.s.
Chirurgické oddělení